Спортсменка з Нікополя здобула срібну медаль молодіжного Чемпіонату Світу зі скелелазіння

Ксенія Горєлова (м. Нікополь) - срібна призерка молодіжного Чемпіонату Світу зі скелелазіння 2023 роу. Фото IFSC

У столиці Південної Кореї з 18 серпня стартував головинй турнір молодіжного сезону зі скелелазіння - Чемпіонат Світу, який триватиме до 27 серпня.

Це вже 32-й турнир в історії молодіжних змагань зі скелелазіння, перший з яких відбувся в 1992 році у швейцарському Базелі.
Цьогоріч серед більше ніж 600 юних скелелазів з понад 40 країн світу, у змаганнях виступає й збірна України.

Сьогодні, 26 серпня визначились усі переможці у дисципліні швидкість.
Нагадаємо, що декфлька днів тому у групі В / U16 золоту медаль змагань здобула українка здобула спортсменка з Нікополя Поліна Халькевич.
Сьогодні, у фіналі змагань з дисціпліни швидкість у групі А (U18) срібну медаль здобула й Ксенія Горєлова (м. Нікополь).
Це вже не перша медаль у активі Ксенії, адже у минулому році на молодіжному Чемпіонаті світу вона здобула золоту медаль, окрім того вона також здобувала золото, срібло та бронзу континтальних кубків у сезонах 2022-2023
Примітно. що так само як і Поліна, вона виявилась єдиною не китайською спортсменокю на подіумі у своїй групі.

За крок від подіуму на цих змаганнях зупинилась Дар'я Ткачева (м. Дніпро) - вона посіла 4 місце у групі юніорів (U20).
У цій же групі Софія Тульчинська (м. Нікополь) зайняла 7 місце а Оксана Бурова (м. Нікополь) посіла 12 місце.

Також за крок від медалі зупинився й одесит Григорій Ільчишин (м. Одеса), у своїй віковій групі юніорів (U20) він посів 4 місце

Завтра, у завершальний день Чемпіонату визначаться преможці у дисципліні боулдеринг у групі В, у якій до півфінального раунду вийшов Ігор Пічка (м. Київ)

Збірна України зі скелелазіня на молодіжному Чемпіонаті Світу у Сеулі. Фото Федерація альпінізму і скелелазіння України