Скелелазка з Нікополя стала Чемпіонкою Світу у молодіжних змаганнях зі скелелазіння

Поліна Халькевич  - Чемпіонка Світу зі скелелазіння серед молоді. Фото Федерація альпінізму і скелелазіння України
Поліна Халькевич - Чемпіонка Світу зі скелелазіння серед молоді. Фото Федерація альпінізму і скелелазіння України

У столиці Південної Кореї з 18 серпня стартував головинй турнір молодіжного сезону зі скелелазіння - Чемпіонат Світу, який триватиме до 27 серпня.

Це вже 32-й турнир в історії молодіжних змагань зі скелелазіння, перший з яких відбувся в 1992 році у швейцарському Базелі.
Цьогоріч серед більше ніж 600 юних скелелазів з понад 40 країн світу, у змаганнях виступає й збірна України.

Вчора, 21 серпня визначилися усі переможці у дисципліні трудність та вівідбулися змагання у дисципліні швидкість у групі В / U16.

Найвищу нагороду змагань у дисциплніні швидкість здобула спортсменка з Нікополя Поліна Халькевич. Вона посіла перше місце. Примітно, що усі інші призові місця у цій ггрупі (як серед чоловіків так і сережд жінок посіли китайські спортсмени).

Ця перемога має особливе значення – для Поліни це перше золото на Чемпіонаті Світу серед молоді, а також перша медаль для нашої збірної.

Також гарні результати показали і інші учасники категорії Група В (U16):

Ігор Пічка вийшов у фінал та посів 7 місце в загальному заліку
Ніна Вознюк, вирішивши спробувати себе у цій дисципліні, и посіла 26 місце. Прекрасний старт, який додає мотивації і налаштовує на подальші досягнення.

У дисципліні трудність найвищої позначки досягла дніпрянка Рафаель Казбекова - вона вийшла до фіналу змагань у категорії Група В (U16), та посіла 5 місце
Також до фіналу у своїй групі (Група А U18) вийшла й Анастасія Кобець (м. Краматорськ) - вона посіла 7 місце.

До півфіналу у трудності вийшли Максим Внуков (м. Харків) - він зупинився на 16 місці та Ніна Вознюк (м. Дніпро) - вона посіла 21 місце

Цей рік приніс нам потужну молодіжну команду, і ми вже з нетерпінням очікуємо наступні дні зі стартами груп A (U18) та Junior (U20).

Збірна України зі скелелазіня на молодіжному Чемпіонаті Світу у Сеулі. Фото Федерація альпінізму і скелелазіння України