Збірна України зі скелелазіня здобула 4 медалі на молодіжному Кубку Європи

Збірна України зі скелелазіня  у австрійському місті Імст, де проходить VІІ етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння. Фото Ukraine Speed Climbing
Збірна України зі скелелазіня у австрійському місті Імст, де проходить VІІ етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння. Фото Ukraine Speed Climbing

З 30 червня по 2 липня у австрійському місті Імст проходить VІІ етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння.

Серед сотні спортсменів з 27 країн Європи, які виступають у двох категоріях лазіння: трудності та швидкості. та у трьох вікових групах, у змаганнях приймає участь й збірна України.

Сьогодні, у перший день змагань були розіграні комплекти медалей у дисципліні швидкість.
За результатами змагань наші дівчата здобули чотири медалі: 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову!

у групі В (U16) золоту медаль здобула одеситка Анастасія Дмитрієва. Фото Ukraine Speed Climbing

Так, у групі В (U16) золоту медаль здобула одеситка Анастасія Дмитрієва, вона пробігла 15-метрову еталонну трасу за 8,79 сеекунди, що є її особистим рекордом.
Для Анастасії це перший подіум на міжнародній арені у її скелелазній кар'єрі!

За крок від подіуму у цій групі зупинилась Поліна Халькевич (м. Дніпро), яка посіла загальне 4 місце
На 7 місці - Марія Шимкова (м.Одеса)

В чоловічих стартах у цій групі найвищу сходинку посів Микита Абрамкін (м. Сєвєродонецьк) - 4 місце, відразу за ним, на 5 місці - Ігор Пічка (м. Краматорськ)

У групі А (U18) найвищу сходинку серед наших спортсменів зайняла Ксенія Горєлова (м. Краматорськ) - 3 місце.  Фото Ukraine Speed Climbing
У групі А (U18) найвищу сходинку серед наших спортсменів зайняла Ксенія Горєлова (м. Краматорськ) - 3 місце. Фото Ukraine Speed Climbing

У групі А (U18)
Найвищу сходинку серед наших спортсменів зайняла Ксенія Горєлова (м. Краматорськ) - 3 місце.
Для Ксенії це вже трєтя медаль на етапах молодіжного кубку Європи у сезоні 2023 року: 2 квітня у польському Тарнові вона постіла 2 місце і 11 червня - теж 2 місце у німецькому Дуйсбургу.

На 10 місці у цій групі зупинлась Катерина Голобокова (м. Курахове)
В чоловічих стартах у цій групі на 8 місці зупинився Ілля Єгоркін (м. Нікополь)

У групі Юніорів (U20) Найвищу сходинку серед наших спортсменів зайняли Дар
У групі Юніорів (U20) Найвищу сходинку серед наших спортсменів зайняли Дар'я Ткачева (м. Дніпро) - 1 місце та Софія Тульчинська (м. Нікополь) - 2 місце. Фото Ukraine Speed Climbing

У групі Юніорів (U20)
Для Дар'ї це вже друга перемога та трєтя медаль на етапах молодіжного кубку Європи у сезоні 2023 року: 2 квітня у польському Тарнові вона постіла 1 місце а 11 червня - 2 місце у німецькому Дуйсбургу.
Для Софії це перший подіум на міжнародній арені у її скелелазній кар'єрі

В чоловічих стартах у цій групі наші спортсмени посіли наступні місця:
5 місце: Деніс Мозолевич (м. Одеса)
6 місце: Микита Левій (м. Одеса)
7 місце: Денис Галюгін (м. Харків)
10 місце: Олександр Федоров

У наступні дні: 1-2 липня будуть розіграні медалі з дисципліни трудність, де висуплять 15 наших спортсменів.
Повний Календар змагань зі скелелазіння на 2023 рік Ви можете подивитись на нашому сайті >>>>