Золото та срібло здобули українські спортсмени у фінальному етапі Кубку Європи зі скелелазіння

за результатами фінального етапу золото змагань у італії здобув  Ярослав Ткач а срібло на рахунку Костянтина Павленко.

З 2 по 3 вересня у італійському місті Казалеккіо-ді-Рено (Casalecchio di Reno) відбувся етап Кубку Європи зі скелелазіння.
Серед сотні спортсменів з 18 країн світу, у цих змаганнях, приймала участь й збірна України у складі 7 скелелазів.

Цей етап був фінальним як у дисципліні швидкість так і у дисципліні трудність.

Повний Календар змагань зі скелелазіння на 2023 рік Ви можете подивитись на нашому сайті >>>>

За результатами змагань, найвищі позиції зайняли Ярослав Ткач (м. Кропивницький) та Костянтин Павленко (м. Одеса).

Вже вдруге в сезоні Ярослав та Костянтин разом займають перше та друге місця на подіумі (вперше подібний результат у них був на етапі Кубку Європи у словацькому місті Жиліна)

Отже, за результатами фінального етапу золото змагань у італії здобув Ярослав Ткач а срібло на рахунку Костянтина Павленко.
Для Ярослава це вже друга нагорода у сезоні змагань 2023 року, раніше він займав найвище 2 місце на етапі Кубку Європи у словацькому місті Жиліна, 5 місце на етапі Кубку Європи у Тарнові та 4 місце у Інсбруку.
Для Костянтина це також друга нагорода у сезоні змагань 2023 року, раніше він займав найвищі 1 місце на етапі Кубку Європи у словацькому місті Жиліна, 7 місця на етапах Кубку Європи у Тарнові та Інсбруку.

До фінальної частини змагань у дисципіні швидкість також вийшли: Ксенія Горєлова (м. Нікополь), Софія Тульчинська (м. Нікополь), які посіли відповідно 11 та 12 місця.
Ще один наш спортсмен, Глушко Артем (м. Дніпро) посів 20 місце.

У дисципліні трудність, харків'яни Ілля Бахмет-Смоленський та Леонід Осадчий посіли відповідно 15 та 32 місця