Red Bull Duel Ascent 2023: Євгенія Казбекова та Альберто Гінес Лопес здобули срібну медаль змагань

Red Bull Duel Ascent 2023

4 листопада у Швейцаріїї, на дамбі Верзаска завершилися другі в історії, унакальні, скелелазні змагання "Red Bull Duel Ascent 2023"

Це була надзахоплива пригода не лише для учасників, а ще і для глядачів. Хоч це не профільне змагання з спортивного скелелазіння, але масштабність задуму, рівень організації, локація - вкупі вийшло надзвичайно!

24 найкращих скелелазів світу (минулогороку було 16 спортсменів) об’єдналися в команди по два спортсмени щоб пройти 180 метрів вертикальної поверхні дамби, яка спеціально присосована для скелелазів.

У фіналі розгорнулася напружена боротьба, і 6 трас з складністю від 6c до 8b (по відгуках учасників 8b була 8a) - для багатьох нон стопом стало б перешкодою.

Українка Євгенія Казбекова, що виступала в парі з минулорічним переможцем та першим Олімпійським чемпіоном зі скелелазіння, іспанцем Альберто Гінесом Лопесом (Alberto Ginés López) показали справжню майстерність і витривалість.
Особливо коли Женя перелазила маршрут з початку ділянки 2 рази (через зриви на маршруті), але завжди їх зв'язка виривалася вперед.

Перемога була надзвичайно близько. За фінальними результатами їх пара посіла друге місце.

Наші вітання, і маємо надію побачити наступного року також у фіналах!

Перше місце посіла словенська пара: Джерней Крудер (Jernej Kruder) та Юлія Крудер (Julija Kruder)