Український подіум на молодіжному Чемпіонаті Польщі зі скелелазіння

молодіжний Чемпіонат Польщі зі скелелазіння 2023

Минулими вихідними, 16-18 червня, у скелелазному центрі Скарпа, у польському місті Битом, відбувся молодіжний Чемпіонат Польщі зі скелелазіння у дисциплінах: боулдеринг, трудність, швидкість.
Окрім цього, наймолодші спортсмени змагалися у міжнародному Чемпіонаті Польщі зі скелелазіння у дисципліні швидкість та трудність.

Серед багатьох польських спортсменів у змаганнях приймала участь велика команда скелелазів України:
Анастасія Дмитрієва (м.Одеса)

І якщо у національному Чемпіонаті наші спортсмени змагалися поза конкурсом, хоча і з особистими здобутками: Євгенія Колесник здобула 1 місце, Єва Стенкова - 2 місце (боулдеринг, молодь), Тимур Дятлов (боулдеринг, трудність, юніори) - 1 місце, Ілля Єгоркін - 2 місце (швидкість, юніори), Демід Пічка (юніори, трудність) - 2 місце, то у міжнародних змаганнях наші спортсмени офіційно вийшли на подіум, здобувши усі три медалі!

Поліна Халькевич (м. Дніпро) - 1 місце <br>Марія Шимкова (м.Одеса) - 2 місце <br>Анастасія Дмитрієва (м.Одеса) - 3 місце
Поліна Халькевич (м. Дніпро) - 1 місце
Марія Шимкова (м.Одеса) - 2 місце
Анастасія Дмитрієва (м.Одеса) - 3 місце

Так, переможцями молодіжного міжнародного Чемпіонату Польщі зі скелелазіння у дисципліні швидкість стали українці:

Вітаємо скелелазів та їх тренерів Наталю КУДРЕНКО, Ірину БОРЩАГОВСЬКУ, Ярослава ГОНТАРИКА.