Українcьки спортмени здобули золото, срібло та бронзу на молодіжному Чеміонаті Європи зі скелелазіння у Німеччині

З 8 по 10 липня у німецькому міслі Аугсбург відбувся молодіжний чемпіонат Європи зі скелелазіння.

У змаганнях у дисциплині швидкість та трудніть приймають участь спортсмени з 29 країн світу, включаючи і Україну.
В складі нашої збірної у різних вікових групах виступали 26 спортсменів.

За результатами змагань, найвищої сходинки досягли: представниця міста Краматорськ - Ксенія Горєлова та представники міста Нікополь Оксана Бурова та Дмитро Ілюхін

Оксана Бурова здобула золото, вигравши турнір в дисциплині швидкість, виступаючи в віковій групі "юніори"!

Ксенія Горєлова посіла друге загальне місце в дисциплині швидкість, виступаючи в віковій групі "В", поступившись у фіналі німкенії Нелі Томас одну соту секунди

Дмитро Ілюхін посів третє загальне місце в дисциплині швидкість, виступаючи в віковій групі "юніори", поступившись у фіналі італійцю Луці Роббіаті та австрійцю Кевіну Амону.