Rock Master 2022: переможці і виступ українських спортсменів

скелелазний фестиваль Rock Master

29 липня у італійському місті Арко відбувся 35-й скелелазний фестиваль Rock Master.
"ROCK MASTER" - це найпопулярніші, наймасовіші та найпрестижніші скелелазні змагання у світі. Кожного разу фестивать проводиться з вражаючим розмахом.
Участь у турнирі традиційно приймають лише спеціально запрошені скелелази з числа найсильніших у світі.
Цього року серед запрошених зірок були і українські скелелази, багаторазові переможці і фіналісти національних і світових змагань:
дніпрянка Євгенія Казбекова та Федір Самойлов (Луганськ / м. Українка, Київскої обл.)

Самі змагання пройшли у звичайному режимі, де серед 16 найкращих спортсменів світу (8 чоловіків та 8 жінок), обрали сильніших у турнірах на трудність (формат "дуель"), що означає подолання траси в найшвидному темпі при одночасному старті двох спортсменів; той з них, хто найшвидше подолає трасу - проходить до наступнного раунду та боулдеринг (формат КО "нокаут"), що означає поступове вилучення з змагань учасників з найгіршими результатами кожного старту.
Щоб виграти титул RockMaster 2022, два спортсмени повинні були досягти кращого результату в комбінованому заліку в двох дисциплінах.

Якоб Шуберт (Jakob Schubert) - переможець змагань Rock Master 2022

У дисципліні боулдеринг перемогу одержали: кореянка Со Чхэ Хьон (Seo Chae-hyun) та австрієць Якоб Шуберт (Jakob Schubert)

Со Чхэ Хьон (Seo Chae-hyun) - преможниця дисципліни боулдеринг

У двобої дисципліни трудніть перемогу одержали знову австрієць Якоб Шуберт та австрійка Джессіка Пільц (Jessica Pilz)

Підсумковим результатом змагань стала сукупність результатів обох турнирів і тут, звісно, ​​серед чоловіків переміг Якоб Шуберт, а серед жінок на верхній сходинці п’єдесталу пошани опинилися дві учасниці Со Чхэ Хьон та Джессіка Пільц