У Львові фінішував чемпіонат України з кульової стрільби

У Львові завершився відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової. Команда Львівської області посіла загальнокомандну першість зі стрільби кульової набравши 2202,5 бала. Перша команда Дніпропетровська посіла друге місце – 2107,5 бала, спортсмени АР Крим – «бронзові» призери – 1797,5 бала.

В особистій першості львів’яни теж показали хороші результати. Наш кореспондент попросив прокоментувати результати чемпіонату головного суддю змагань Степана Старінського.

Ось, що повідомив Степан Іванович: « Результати для Львівщини очікувано добрі. Маємо 5 золотих медалей і загальнокомандну перемогу. Ряд спортсменів виступили просто здорово:

Жінки:

у вправі ПП-2 Коростильва Юля – срібна призерка, вправа ГП-4 Чулик Юля – 1 місце, Леськів Леся – 3 місце.

Вправа МГ-5 Чулик Юля – 1 місце, Леськів Леся – 3 місце

Вправа МГ-9 Чулик Юля – 2 місце, Леськів Леся – 3 місце

Чоловіки:

МП-8 – Боднарук Роман – 1 місце, МП-10 – Боднарук Роман – 1 місце, Петрів Олександр – 2 місце

Вправа РВ-5 (револьвер) – Боднарук Роман – 1 місце, Петрів Олександр – 3 місце

Вправа МГ-9 – Поліщук Олександр – 3 місце

Вправа ГП-11а (рухома мішень) – Мацкевич Ігор (на фото) – 3 місце

Хочу відмітити Чулик Юлю яка була «просто в ударі». Юля несподівано показала такі чудові результати. І це здорово, бо завжди вигравала одну вправу, а тут одразу такі високі результати у трьох вправах на одному чемпіонаті».

За інформацією noc.lviv.ua. тренери збірної України визначились зі складом збірної на чемпіонат Європи який відбудеться у серпні в Бєлграді (Сербія). З львів’ян, захищати честь України та Національного олімпійського комітету, поїдуть Роман Боднарук, Олександр Петрів, Владлен Онопко, Леськів Леся і Коростильов Павло.