В австрійському Граці відбувся 4 етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння. Українці вийшли в десятку фіналістів

Анастасія Кобець (м. Краматорськ).

Минулими вихіднми в австрійському місті Грац відбувся четвертий етап молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння.
Тут спортсмени змагалися у дисципліні боулдеринг у якій це був третій, фінальний етап сезону 2024 року.
На цих змаганнях молодіжну збірну України представляли тринадцять спортсменів, які виступали у трьох вікових категоріях.

За результатами змагань, найвищу сходинку серед нашої збірної посіла Анастасія Кобець (м. Краматорськ).

Подолавши класифікаційний відбір серед 34 спортсменок з першим місцем, ставши єдиною у своїй віковій групі, хто пройшов всі 6 боулдерингових проблем, Анастасія у фінальному раунді посіла 6 місце, здолавши 1 ТОП з 4.
Нагадаємо, що у першому етапі, який проходив З 26 по 27 квітня у австрійському місті Клагенфурт-ам-Вертерзе, Анастасія посіла 4 місце у фіналі змагань

Також, через кваліфікаційний відбір пройшла й дніпрянка Рафаель Казбекова, у фіналі змагань вона посіла 8 місце.