Ярослав Ткач здобув срібло перших скелелазних змагань у місті майбутнього: NEOM BEACH GAMES 2023

NEOM BEACH GAMES

Вчора, 24 листопада у Саудівській Аравії відбулися змагання зі скелелазіння у дисципліні швидкість в рамках фестивалю "Пляжні Ігри NEOM BEACH GAMES" у місті майбутнього NEOM

Подібний формат майже такий самий молодий, як і місце проведення – футуристичне місто Неом. Це вже другі змагання в історії міста майбутнього.
У 2022 році змагання проводились з п'яти видів спорту: кайтсерфинг, тріатлон, баскетбол, пляжний футбол, маунтинбайк.
В цьому році у список змагань внесли зміни: замість кайтсерфінгу додали скелелазіння (дисципліни швидкість та боулдеринг).

Нагадаємо, що в змаганнях, серед багатьох відомих скелелазів світу приймають участь й три українських скелелазів
Раніше, золото змагань здобула дніпрянка Євгенія Казбекова, яка стала сильнішою у турнирі з дисципліни боулдеринг

Вчора, у заключний день скелелазного турніру, виступали чоловіки та жінки у дисципліні швидкість. Тут нашу країну представляли Ярослав Ткач (м. Кропивницький) та Костянтин Павленко (м. Одеса).

Ярослва Ткач здобув срібло перших скелелазних змагань у місті майбутнього: NEOM BEACH GAMES 2023

За результатами змагань, Ярослав Ткач посів друге місце, поступившись найвищою сходинкою змагань багаторазовому переможцю етапів Кубку Світу і екс-рекордсменом світу, індонезійцю Леонардо Веддріку (Veddriq Leonardo).
Трете місце посів також індонезієць, Рахмад Аді Муліоно (Rahmad Adi Mulyono), який раніше на Чемпіонаті Азії здобув птівку на Олімпійськи Ігри у Парижі