Дніпрянка Рафаель Казбекова здобула бронзу на молодіжному Чемпіонату Європи зі скелелазіння

З 15 по 16 вересня у столиці Фінляндії, Гельсінки відбувся молодіжний Чемпіонат Європи зі скелелазіння.
Серед сотні спортсменів з 30 країн Європи, які виступали категорії лазіння трудності у трьох вікових групах, у змаганнях приймала участь й збірна України.
Також на цьому турнирі було підведено результати змагань з дисципліни двоборство: трудність + боуледринг, змагання з якого відбулися 8-11 червня у Дуйсбургу.

Повний Календар змагань зі скелелазіння на 2023 рік Ви можете подивитись на нашому сайті >>>>

• Олександрина Яненко (м. Київ)
  • Анастасія Лукашина (м.Українка, Київска область)
  • Владислава Долинна (м. Київ)
  • Дмитро Беспалий (м. Харків)

За результатами змагань, серед наших спортсменів, найвищу позицію зайняла дніпрянка Рафаель Казбекова. У змаганнях з двоборства у віковій групі В (U16) вона посіла 3 місце, здобувши бронзову медаль!
Для Рафаель це вже трятя нагорода молодіжних змагань у сезоні 2023 року.
Раніше Вона здобувала:

Також, на цих змаганнях, Рафаель стала четвертою у дисципліні трудність.

Також відзначимо наших спортсменів, які увійшли до десятки сильніших на змаганнях у Гельсінки, та посіли відповідні місця:
Максим Внуков - 7 місце у двоборстві у віковій групі "Юніори" (U20)
Анастасія Лукашина - 8 місце у дисципліні трудність у віковій групі В (U16)