Дніпрянка Рафаель Казбекова здобула золоту медаль на молодіжному Кубку Європи зі скелелазіння

З 30 червня по 2 липня у австрійському місті Імст відбувся VІІ етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння.

Серед сотні спортсменів з 27 країн Європи, які виступали у двох категоріях лазіння: трудності та швидкості, та у трьох вікових групах, у змаганнях приймала участь й збірна України.

У перший день змагань були розіграні комплекти медалей у дисципліні швидкість.
За результатами змагань наші дівчата здобули чотири медалі: 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову!

У наступні два дні, з 1 по 2 липня відбулися змагання з трудності.
Україну представляли 10 спортсменів, але на жаль ніхто, окрім дніпрянки Рафаель Казбекової, не пройшов від кваліфікації до наступного етапу змагань.
Більш того, Рафаель у фіналі турніру здобула золоту медаль, випередивши свою найближчу суперницю, австрійку Флору Облассер (Flora Oblasser), яка пройшла таку ж саму кількість зачіпок, лише за результатами більш вдалого виступу у кваліфікаційному раунді.

Рафаель Казбекова - переможниця молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння у Імсті. 2023. Фото ФАіС України

Для Рафаель це перше золото на Кубку Європи в трудності. Крім цього, у цьому році вона також зайняла третє місце в болдерингу на Кубку Європи, який проходив у місті Каунас.
Ці досягнення показують, що вона гарний універсал, лізе добре дві дисципліни.

Анастасія Лукашина (вихованка Школи скелелазіння міста Українки (Київска область) та член Відокремленого підрозділу ФАіСУ. у Вінницькій області) була найближче серед решти наших спортсменів до виходу у фінал, посівши 11 місце у кваліфікації.
У трудності виступало багато спортсменів, і була дуже велика конкуренція. І через те що не було півфіналів, лише 10 найкращих результатів одразу виходили у фінал

Анастасія Кобець (м. Краматорськ) зайняла 15 місце і була теж близько до фіналу.

Результати наших спортсменів у дисципліні трудність:
1 місце: Рафаель Казбекова (м. Дніпро)
11 місце: Анастасія Лукашина (м. Українка, Київска обл.)
15 місце: Анастасія Кобець (м. Краматорськ)
18 місце - Максим Внуков (м. Харків)
26 місце - Макар Іванов (м. Київ)
31 місце - Дмитро Беспалий (м. Харків)
35 місце - Олександр Небога (м. Одеса)
48 місце - Ігор Пічка (м. Кременчук)
50 місце - Аліна Безсонова (м. Краматорськ)
53 місце - Діана Ярош (м. Нікополь)

Збірна України з дисципліни трудність у австрійському місті Інсбрук, де проходив VІІ етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння. Фото ФАіС України

Повний Календар змагань зі скелелазіння на 2023 рік Ви можете подивитись на нашому сайті >>>>