Аліна Щигарєва здобула срібну медаль на етапі Кубку Європи зі скелелазіння

Аліна Щигарєва

З 12 по 14 травня у іспанському місті Льєбана відбувається IІI етап етапі Кубку Європи зі скелелазіння
У змаганнях з дісциплін швидкість та боулдеринг приймають участь спортсмени з 19 країн світу, включаючи й Україну.
Наша збірна представлена 14 спортсменами.

У перший день відбулися змагання у диципліні швидкистть, де спортсменка з Нікополя, Аліна Щигарєва у фіналі здобула срібну медаль!

Близько до подіуму зупинилась Оксана Бурова (м. Нікополь), вона посіла 5 місце, дійшовши до 1/4 фіналу.
Ксенія Горєлова (м. Краматорськ) та Софія Гладка (м. Одесса) посіли відповідно 11 та 15 місце.

спортсменка з Нікополя, Аліна Щигарєва у фіналі здобула срібну медаль!

Аліна Щигарєва у фінальному забігу:

В чоловічих стартах найвищу сходинку серед наших спортсменів зайняв Деніс Мозолевич (м. Одеса) - 9 місце (зупинившись на 1/8 фіналу).
Григорій Ільчишин (м. Одеса) посів 11 місце, Дмитро Ілюхін (м.Одеса) посів 14 місце.

Завтра відбудуться змагання з боулдерингу, де також виступлять наші спортсмени!

Повний Календар змагань зі скелелазіння на 2023 рік Ви можете подивитись на нашому сайті >>>>