Даниїл Болдирєв здобув золото Об'єднаного Чемпіонату Європи у скелелазінні

Сьогодні, 15 серпня в Мюнхені, на Королівській площі стартував п'ятий день Об'єднаного чемпіонату Європи.

Від редакції:
Об'єднаний чемпіонат Європи - змагання з дев'яти видів спорту, включно зі спортивним скелелазінням (окрім легкої атлетики, велоспорту, спортивної гімнастики, веслування на байдарках, каное, пляжного волейболу, настільного тенісу та триатлону).
Так званий об’єднаний чемпіонат Європи – відносно недавня ідея, вперше він був зіграний у 2018 році. Представники окремих дисциплін змагаються за звання чемпіонів континенту не в окремих видах, а в одному великому змаганні.
Під час прем'єрних змагань медалі розіграли у семи видах, цього року їх буде дев'ять.

Сьогодні відбулися старти з дисципліни швидкість, в якій прийняли участь п'ять українських спортсменів.
Всі наші скоросники пройшли кваліфікаційний відбір і мали змогу виступити в подальших раундах.

За результатами змагань, найвищу сходинку - перше місце та золоту медаль здобув натитулованіший спортсмен збірної України - Даниїл Болдирєв (м. Донецьк / м. Одеса ).
В фінальному забігу на етелонній 5-и метровій трасі він зустрівся з польським спортсменом Марчіним Дзенським (Marcin Dzieński), якого переміг, випередивши майже на півсекунди, показавши час в 5:586 секунд.
Зазначимо, що майже цей час, а саме 5:60 секунд був у 2014 році рекордом світу, який Даниїл встановив на Чемпіонаті Світу в Іспанії

Також зазначимо, що в 1/4 фіналу Даниїл покращив свій особисти рекорд, пробігши трасу за 5:56 секунд!

Даниїл Болдирєв

Костянтин Павленко (м. Одеса) та Ярослав Ткач (м. Кропивницький) зупинились на 1/8 фіналу

Подіум в швидкості серед чоловіків:

1 місце: Даниїл Болдирєв, Україна
2 місце: Марчін Дзенський (Marcin Dzieński), Польща
3 місце: Гийом Моро (Guillaume Moro), Франція

Даниїл Болдирєв здобув золото Об

В жіночих стартах в швидкості найкращий результат показала Аліна Щигарева (м. Нікополь), яка дісталась до чвертьфіналу
Оксана Бурова (м. Нікополь) зупинилась на 1/8 фіналу.
Перемогу здобула рекордсменка Олімпійських Ігор у Токіо, полячка Александра Мірослав.