Успiхи украiнцiв в Росii

фото Андрей Веселов

З 14 по 17 липня, на базі спортивно-парашутного клубу "Аероград "Коломна" (аеродром "Коробчеєво") відбувся Відкритий чемпіонат Росії з купольного пілотування. Україну на цих змаганнях, як і минулого року, представляли п’ятеро спортсменів. Загалом же у списку учасників Відкритого чемпіонату Росії з купольного пілотування значилися 23 спортсмени-парашутисти.

Учасники змагань випробували свої сили у трьох вправах купольного пілотування – "Дальність", "Швидкість" та "Зональна точність" – у кожній з яких програмою змагань передбачалось по три тури.

У вправі "Дальність" вперше переможцем російської першості став українець - Дмитро Карпеков, а Всеволод Бедрін посів третє місце. У загалі ж, за сумою результатів в усіх вправах, Всеволод виборов друге місце. При цьому, виступаючи з новим парашутом "Sсirocco" українського виробництва (компанія "Скайларк"), з яким зробив не більше 60 тренувальних стрибків.

Дмитро Карпеков у загальному заліку Відкритого чемпіонату Росії з купольного пілотування посів 7 місце, Юрій Чернишов – 10-те, Дмитро Мощинський - 17-те, а Дмитро Люх став 22-м.

Для порівняння, у 2009 році українці, з-поміж 27-ми учасників Відкритого чемпіонату Росії з купольного пілотування, посіли наступні місця: 8 місце - Всеволод Бедрін, 10 місце - Дмитро Карпеков, 12 місце - Юрій Чернишов, 22 місце - Андрій Стальний, 24 місце - Дмитро Мощинський.

Досягти кращих результатів цього року українським "пілотувальникам" вдалося завдяки появі повноцінного тренувального майданчика для купольного пілотування. Нарешті на аеродромі «Бородянка», з початку літа, стала до ладу спеціально облаштована водойма, де належним чином пілотувальники високошвидкісних куполів мають нагоду готуватися до змагань.