Закарпатські важкоатлети стали "золотими" та "срібними" призерами спортивних ігор у Скадовську

У місті Скадовську проводились VII літні спортивні ігри «Юний спартаківець». Юні важкоатлети Хустщини на даних змаганнях представляли збірну Закарпаття. Із п’ятнадцяти команд у командному заліку закарпатці посіли четверте місце.

В особистому заліку Богдан Тетенич, вагова категорія 45 кілограмів, став чемпіоном змагань, піднявши в ривку 45 кілограмів та в поштовху – 55. Олег Гафинець, вагова категорія 56 кілограмів, завоював золоту медаль. Його результат у ривку – 75 кілограмів та в поштовх – 100.

Срібним призером став Едуард Ребрій, вагова категорія 62 кілограми. Четверті місця посіли Олександр Орос, вагова категорія 77 кілограмів, та Степан Савко, вагова категорія 56 кілограмів.

Вітаємо важкоатлетів із успішним виступом.

Із 16 по 20 листопада найсильніші важкоатлети України в місті Коломиї будуть розігрувати кубок України.