Столичний «Будівельник» – чемпіон України з баскетболу

Київський «Будівельник» здобув чемпіонський титул України з баскетболу вперше за останні 14 років, здолавши у фінальній серії БК «Донецьк». Для донеччан це срібло стало другим. До цього «тигри» були другими у сезоні 2008/2009.

У вирішальному сьомому матчі фінальної серії кияни вирвали перемогу з рахунком 69:62 і всьоме виграли золоті медалі чемпіонату України.

Зазначимо, що на велику перерву команди пішли з перевагою донецьких «тигрів» у 9 очок, а у третій чверті перевага господарів сягала 12-ти пунктів.

Однак кияни зуміли вирівняти ситуацію, а у заключній чверті длозволили господарям закинути лише 7 очок, в той час як самі набрали 19.

Найкращими у складі переможців були Спенсер (20 очок) і Морлі (15 очок і 10 підбирань). У складі «Донецька» головним снайпером був Едвардс (15 очок).

Довідка

Баскетбол. Чоловіки

Фінал Суперліги

Матч № 7

БК «Донецьк» – «Будівельник» (Київ) – 62:69 (20:20, 20:11, 15:19, 7:19). 31 травня. Донецьк. Палац спорту «Дружба»

БК «Донецьк»: Едвардс (15 + 6 підбирань), Васільєвіч (9 + 8 передач), Кравцов (9), Цветковіч (5 + 9 підбирань), Овенс (5), Хукіч (5), Глєбов (5), Липовий (4), Салтовець (3), Грей (2)

«Будівельник»: Спенсер (20), Морлі (15 + 10 підбирань), Агафонов (9), Анісімов (8), Кіс (8), Беттс (3), Вілсон (2 + 5 підбирань), Забірченко (2), Малиш (2)

Рахунок у серії: 3:4