Чемпіон перемагає та підіймається на третю сходинку

ХК «Поділ» - «Сокіл» - 4:8 (3:2; 0:3; 1:3),

29 жовтня 2010 року, 18:00. Льодова арена СК «АТЕК». 110 глядачів.

Судді:, А. Кіча, А. Дронговський, О. Серебряков (всі – м. Київ)

ХК Поділ:, Терчієв (Лукашевич, 40:00). Муханов – Черненко, Савченко – Дворецький, Полковников – Рябенко, Голомозий. Шевченко – Буточнов – Млинченко, Якимчук – Хміль – Дроздов, Голованов – Пономаренко – Корабчевський, Бурячок.

Сокіл:, Балимов. Гунько – Свиридов, Шевелєв – Васильєв, Слуцький – Слюсаренко. Бєга – Буценко – Слюсар, Мадера – Секірко – Юшков, Кузьмик – Мельников – Геря.

Голи: 1:0. Хміль (Якимчук, 1:35), 0:1. Слюсар (Гунько, 2:16), 2:1. Хміль (Дроздов, 9:53 – більш.), 2:2. Секірко (Васильєв, 14:47 – більш.), 3:2. Муханов (Бурячок, 15:46), 3:3. Буценко (Свиридов, 25:10), 3:4. Бєга (Слюсар, Буценко, 32:40 – більш.), 3:5. Мельников (Васильєв, Мадера, 33:46), 3:6. Васильєв (Юшков, 41:25), 4:6. Млинченко (Шевченко, Муханов, 54:10 – більш.), 4:7. Слюсар (Буценко, Бєга, 57:43 – більш.), 4:8. Кузьмик (59:57).

Штраф:, 12 – 8

Початок прем’єрного у цьому сезоні для столичного СК «АТЕК» матчу був дуже бурхливим: ХК «Поділ» та «Сокіл» обмінялись закинутими шайбами. Подальші події на льоду лише підтвердили, що матч буде результативним. Лише в першому періоді глядачі побачили 5 закинутих шайб. Здавалося, що після перерви більш досвідчені господарі мають додати і остаточно схилити шальки терезів на власну користь. Але вийшло з точністю до навпаки. Гра у команди Олександра Савицького розладилась, а «соколята» навпаки – відчули смак до гри. З кожною хвилиною господарі виглядали все більш безпорадними (чого лише варта заключна шайба у матчі, коли Валерій Кузьмик обікрав голкіпера та закотив шайбу у порожні ворота), а від ганьби їх врятувала фінальна сирена.

Після цієї перемоги «Сокіл» наздогнав у турнірній таблиці інші столичні колективи – ХК «Поділ» та «Компаньон-Нафтогаз» - та випередив їх за додатковими показниками.

Що ж до господарів льоду, то найближча календарна гра «подолян» відбудеться 16 листопада (матч наступного туру кияни вже зіграли 22 жовтня з ХК «Харків», а потім буде міжнародна пауза, під час якої столична команда проводе контрольні матчі проти молодіжної збірної команди України). Тож у тренерського штабу «Подолу» є чимало часу для аналізу помилок та їх виправлення.