Євгенія Казбекова здобула дві срібні медалі на Чемпіонаті Європи зі скелелазіння

Євгенія Казбекова на змаганнях Чемпіонату Європи 2024. Фото IFSC

27 серпня по 1 вересня у швейцарському місті Віллар відбувся Чемпіонат Європи зі скелелазіння 2024 року

У змаганнях, серед сотні спортсменів з усієї Європи, прийняли участь й українці:

у дисципліні трудність та боулдеринг:
Микита Мироненко (м. Харків)
Євгенія Казбекова (м. Дніпро)
Ніка Потапова (м. Українка, Київська область)
Дар'я Нестеренко (м. Харків)

у дисципліні швидкість:
Ярослав Ткач (м. Кропивницький)
Костянтин Павленко (м. Одеса)
Григорій Ільчишин (м. Одеса)

За результатами змагань найвищу сходинку серед наших спортсменів посіла Євгенія Казбекова:
У дисципліні трудність Євгенія посіла друге сіце та здобула срібну медаль
У дисципліні боулдеринг - четверте місце
І, загалом, по сумі балів, у дисципліні двоборство (трудність та боулдеринг) Євгенія посіла друге місце, здобувши срібну медаль!

Це перша медаль в двоборстві для України на Чемпіонаті Європи!

Також слід відзначити результат Костянтина Павленко, який у 1/4 фіналу пробіг еталонну 15-метрову трасу за час 5,13 секунди, що стао його особистим рекордом.
Нажаль, у дуелі з італійцем Маттео Зурлоні (Matteo Zurloni) Костянтин поступився 0,1 секунди і не зміг продовжувати боротьбу.