Зимові досягнення українських скелелазів

Фото Федерація альпінізму і скелелазіння України

За перші місяці нового 2024 року наші спортсмени здобули багато перемог на змаганнях в скелелазінні

Хочемо привітати Анастасію Тищенко, яка 22 січня у Лестері, Англії здобула третє місце на університетських змаганнях Midlands University Climbing Competition, представляючи Київський Політехнічний Інститут.
Вона тренувалась на скеледромі Скеледром Funattic.
Вітаємо Анастасію, скеледром та Київський Політехнічний Інститут із новою перемогою!

Також 4 лютого Ксенія Захарова виборола друге місце на Offene Hessische Bouldermeisterschaft (Відкритому чемпіонаті Гессена з болдерінгу) у місті Касель, Німеччина.
Вітаємо Ксенію та бажаємо ще більших висот та досягнень!

Ксенія Захарова виборола друге місце на Offene Hessische Bouldermeisterschaft. Фото Федерація альпінізму і скелелазіння України

Наші вітання Максим Внуков, який здобув перше місцеу місті Краков, Польща на MOODmasters 2024
Максим, щирі привітання та бажання сил для здобуття нових перемог!

І нещодавно, збірна команда зі скелелазіння брала участь у Регіональному чемпіонаті зі скелелазіння серед військовослужбовців. Змагання проходили з 5 по 9 лютого у місті Неймеген, Нідерланди.
За підсумками чемпіонату команда України здобула дві нагороди.
Гладка Софія здобула друге місце зі скелелазіння, у дисципліні болдеринг
А також, збірна команди України, яку представляли Костянтин Павленко, Аліна Щигарєва та Софія Гладка зайняли третє місце у командних змаганнях з болдерингу

Дуже приємно бачити, що навіть у період між офіційними стартами, атлети тримають форму та виборюють призові місця.

Вже 16 лютого розпочнеться перший в цьому році етап Кубку України зі скелелазіння у дисципліні швидкість.

Запрошуємо усіх слідкувати за новинами та подіями, які ми будемо оповіщувати в наших соцмережах! А всім спортсменам та тренерам бажаємо успіхів, сил та терпіння!