Євгенія Казбекова вийшла у фінал з боулдерингу ІІІ Європейських ігор

Нагадуємо, зараз тривають ІІІ Європейські ігри.
І за рівнем відповідальності та організації це як олімпійські ігри, що збирають найсильніших спортсменів Європи.
Вони проходять у польському Кракові і триватимуть до 2 липня.
Серед 29 дисциплін олімпійської програми вперше у складі Європейських Ігр представлене й спортивне скелелазіння.

Спортивне скелелазіння було представлено 5-ма українськими спортсменами, що виборювали право приймати учать протягом багатьох кубків і чемпіонатів.

Євгенія Казбекова

За результатами змагань сьогоднішнього дня, у фінал з дисципліни боулдеринг вийшла дніпрянка Євгенія Казбекова
У півфіналі вона пройшла 2 ТОПи та 4 Зони, чого вистачило для 3 місця з 6 перших, що, за правилами змагань виходять до фіналу!

Євгенія Казбекова у півфіналі дисципліні боулдеринг ІІІ Європейських ігор

Напередоні Євгенія виступала у змаганнях з дисціпліні трудність, але, нажаль, не вийшла до фіналу змагань, зайнявши 9 місце у півфіналі, тоді як до наступного раунду за правилами, проходили 8 перших місць.

Тому запрошуємо усіх дивитися трансляцію та вболівати!

25.06 о 21:00-22:55 Фінал. Боулдеринг | Жінки