Юні українські скелелази здобули срібло та бронзу на Чемпіонаті Словаччини серед дітей

Чемпіонат Словаччини зі скелелазіння серед дітей. Фото shsjames . org

Нещодавно у словацькому місті Банска-Бистріца відбувся Чемпіонат Словаччини зі скелелазіння серед дітей.
Змагання проходили у дисципліні трудність.
Серед багатьох юних скелелазів, що виступали у категоріях від 10 до 16 років, були й представники України і двоє наших скелелазів стояли на п’єдесталі Чемпіонату Словаччини!

Анастасія Глушко (м. Дніпро) на Чемпіонаті Словаччини зі скелелазіння серед дітей. Фото shsjames . org

Так, за результатами змагань, навищі сходинки серед наших спортсменів зайняли Анастасія Глушко (м. Дніпро) та Дар'я Шестопал (м.Харків).
Вони посіли, відповідно друге та третє місце у віковій категорії U12.
Причому, Анастасія поступилася переможниці турниру лише одним перехватом на передвершинній ділянці скелелазної стіни.

, навищі сходинки серед наших спортсменів зайняли Анастасія Глушко (м. Дніпро) - 2 місце та Дар
, навищі сходинки серед наших спортсменів зайняли Анастасія Глушко (м. Дніпро) - 2 місце та Дар'я Шестопал (м.Харків) - 3 місце. Фото Фото shsjames . org