Українські скелелази здобули золото та срібло фінального етапу Кубку Польщі

Фінальний етап змагань на Кубок Польщі зі скелелазіння (дисципліна боулдеринг) серед юніорів, що проходив на скеледромі WOW Zerwa

Фінальний етап змагань на Кубок Польщі зі скелелазіння (дисципліна боулдеринг) серед юніорів, що проходив на скеледромі WOW Zerwa (м. Вроцлав), зібрав на старті понад 170 учасників, включаючи і представників України.

Зазначимо, що українські скелелази, завдяки програмі "PZA4UA" (що була запроваджена Польською альпіністською асоціацією (Polski Związek Alpinizmu / PZA) цього сезону отримали можливість приймати участь у національних польськіх змаганнях та мати можливість отримувати кваліфікаційну тренерську допомогу.

У суботу, 1 жовтня п’ять кваліфікаційних боулдерінгів визначили склади недільних фіналів.
Команда рут-сетерів на чолі з Лукашем Смагали досить вправно впоралася як з підготовкою трас, так і з плавними відмінностями між окремими категоріями, і в результаті змагання пройшли дуже гладко.

За результатами змагань двоє українських спортсменів вибороли нагороди у своїх вікових категоріях

Максим Внуков (м. Харків) - золото у групі "юніори"
Тимур Дятлов (м. Харків) - срібло у групі "молодші юніори"

Нагадаємо, що Максим та Тимур 2 липня 2022 року здобули перемогу на Чемпіонаті Польщі зі скелелазіння