В Ялті успішно завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

У місті Ялта завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1994 р.н. та молодших.

Збірна Львівської області здобула загальнокомандне 6 місце серед 27 команд. Чемпіонами України серед юнаків стало троє львів’ян.

Більш ніж переконливу перемогу на дистанції 400 метрів з барєрами здобув Олексій Мацкевич (тренер О.Ю. Калантаєвський) із особистим рекордом 53.12 сек. На дистанції 3 000 метрів вихованець Заслуженого тренера України М. В. Сташківа Богдан-Іван Городиський став чемпіоном України із результатом 8 хв.46.18.

На дві найвищі сходинки п’єдесталу пошани піднялися також і вихованці Самбірської районної ДЮСШ (тренер Д.П. Теплий): Савка Іван та Романишин Олег, які подолали 2 000 метрів з перешкодами за 6 хв.10.44 сек. та 6 хв. 18.15 сек відповідно, посівши перше та друге місце.

Високий результат показала метальниця спису Тамара Євдокимова (тренер В.П.Борькін), яка у першій спробі метнула снаряд на 47 метри 82 сантиметри, що дозволило стати срібною призеркою Чемпіонату України.

Ці спортсмени включені до складу збірної команди України з легкої атлетики серед юнаків, яка 6-10 липня братиме участь у Чемпіонаті Світу серед юнаків (Франція, м. Лілль).

Вітаємо збірну команду області та тренерів переможців та призерів змагань!