Х тур: підсумки

«Компаньон-Нафтогаз» - «Сокіл» - 2:5 (0:0; 1:0; 1:5)
Зірки матчу: Євген Напненко (К) - Сергій Черненко (С), Павло Легачев (С)

Василь Бобровников («Сокіл»):
Вийшла рівна гра, але в третьому періоді ми краще за суперника використовували чисельну перевагу. Є маса питань по грі до молодих гравців, у яких на майданчику багато сумбуру і мало розумних дій. Хотілося б вже побачити у них якісний прогрес.

Іван Беневельський («Компаньон»):
Програли матч через свої помилки, які суперник використовував у другій половині третього періоду, після чого було важко перевернути хід поєдинку на нашу користь. Гра сьогодні давалася - провели два хороших періоди, але потім втратили концентрацію. Помилки - помилками, але команда додає, і за самовіддачу у мене до гравців претензій немає. Поєдинок проти «Сокола» показав, що у нас є потенціал грати на рівних з будь-якою командою в чемпіонаті України, не дивлячись на імена, відштовхуючись від своїх сил.

«Білий Барс» - «СДЮСШОР-Ворони» - 6:3 (0:3; 3:0; 3:0)
Зірки матчу: Євген Гуляєв (Б), Олег Комарчев (Б) - Сергій Клокол (В)

Євген Гладченко («СДЮСШОР-Ворони»):
Чесно кажучи, після першого періоду повірили, що зможемо перемогти - «щастя було десь поруч». Забили в першому періоді три шайби, але клас у «барсів» вище і в перерві своїм хлопцям сказав: «У другому періоді проти вас вийде зовсім інша команда». Що й сталося. Вирішальним моментом у поєдинку був епізод, коли за рахунку 3:1 ми грали 5 в 3. Але замість того, щоб забити, ми вилучились та пропустили.

У третьому періоді за кидками поступилися 2 - 18, тому його підсумок 0:3 - закономірний. Не вистачає нам досвідчених гравців, так як молодь не повірила, що зможе перемогти.

Хочу відзначити відмінну роботи та професійне суддівство бригади арбітрів.

Костянтин Буценко («Білий Барс»):
Початок поєдинку був за «Воронами», але по ходу матчу наша команда змогла перебудуватися, проявити характер і перемогти. Вдячний хлопцям за це.

Перемога для нас дуже важлива, тому що ми боролися з прямим конкурентом за потрапляння до плей-офф.

«Донбас» - ХК «Поділ» - 5:0 (2:0; 1:0; 2:0)
Зірки матчу: Павло Борисенко (Д), Денис Самойленко (Д) - Руслан Терчієв (П)

Олександр Савицький («Поділ»):
Виникли проблеми зі складом - багато гравців було травмовано. Почали гру з «коліс», приїхавши прямо перед грою. Через все це не змогли зіграти в свою силу.

Олександр Куликов («Донбас»):
Ми готувалися до цієї гри і набрали заплановані три очки. Пробували нові поєднання в обороні, додали в четверту трійку нападу Самойленко, який виглядав непогано. Всі гравці зіграли добре. Результатом гри я задоволений, але ще більше радує, як гравці ставлятьсята до роботи та працюють на тренуваннях. Йде чемпіонат і планомірна робота.

Наступна гра з «Соколом». Наше завдання: показати хорошу гру, і як в кожному матчі національного чемпіонату - досягти позитивного результату.