Андрій Пушкар став 10-разовим чемпіоном світу з армспорту

Близько 1300 атлетів із 41 країни взяли участь у XXXII чемпіонаті світу з армспорту (8-12 грудня), який завершився у м. Мескіт, США.

Одним з головних героїв турніру вже традиційно став наш земляк Андрій Пушкар.

Вихованець обласного фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар нині вже сам готує талановитих борців на руках як у Тернопільському національному економічному університеті, так і в себе на батьківщині – у Кременці.

Проте, не залишає і активних виступів. В складі збірної команди України, член збірної команди України, заслужений майстер спорту України з армспорту, тренер центру фізичної культури та спорту Тернопільського національного економічного університету Андрій Пушкар у ваговій категорії + 110 кг посів І місце у змаганнях на ліву та на праву руку та став 10-ти разовим чемпіоном світу.

Успішно виступила на чемпіонаті й збірна України. У командному заліку вона фінішувала третьою, поступившись лише командам Росії та США.