Дата: 2 листопада 2012 - 4 листопада 2012
Вид спорту:
Тип події: Державна
Місце проведення: Украина, Евпатория

Опис

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ проводиться 2-4 листопада у м. Євпаторії (басейн 25 м). День приїзду 1 листопада.

Змагання особисто - командні для дівчат 1999 – 2000 рр. народження, юнаків 1997 – 1998 рр. народження, що беруть участь у складі збірних команд АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя. До змагань допускаються іноземні команди і спортсмени.

Склад команди - 12 спортсменів. Командам першої групи областей:
(Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Полтавська, Рівненська, Харківська області, м. Київ) дозволяється заявляти другу команду.

Спортсмени, що не увійшли до складу команд, допускаються до змагань в особистій першості за рішенням Федерації плавання.

Змагання проводяться за багатоборною системою. Особиста першість у багатоборстві визначається за сумою очок, набраних спортсменом на трьох дистанціях по таблиці оцінки результатів у плаванні (при умові виконання в індивідуальних номерах програми ІІ розряду)

У випадку неучасті на одній з дистанцій або дискваліфікації спортсмена, особисте місце у багатоборстві не визначається.

Змагання проводяться без попередніх запливів. На дистанціях 400, 800 та 1500 м вільним стилем найсильніші запливи проводяться першими. На інших дистанціях найсильніші запливи проводяться останніми. Для командного заліку кожному спортсмену очки нараховуються за один вид багатоборства. Кожна команда виставляє по одній естафеті на вид. Командна першість визначається за сумою очок, набраних спортсменами у багатоборстві та естафетному плаванні. Естафети оцінюються з коефіцієнтом 2 за таблицею очок таких дистанцій: 4 х 50 м вільний стиль – 50 м вільний стиль (жінки, чоловіки); 4 х 50 м комбінована – 50 м на спині (жінки, чоловіки).

На чемпіонаті України серед юнаків НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:
команда області, що посіла I місце серед команд, - дипломом та призом;
спортсмени, що посіли I, II, III місця в індивідуальних номерах програми, багатоборстві та естафетному плаванні, – дипломами та медалями;
спортсмени, що посіли I місця в індивідуальних номерах програми та багатоборстві (спринтери, стаєри, комплексисти окремо), - призами.