Вид спорту: плавання
Тип події: Державна
Місце проведення: Украина, Курахово

Опис

ЛІТНІЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ проводиться 26 – 28 травня у м. Курахово (басейн 50 м, відкритий). День приїзду 25 травня.

Змагання особисто-командні. Проводяться для дівчат 2000 та юнаків 1998 років народження. У змаганнях беруть участь команди ДЮСШ, що заявлені та відряджаються Міністерством АР Крим, обласними спортивними управліннями, управліннями міст Києва та Севастополя, центральними радами ФСТ, СДЮШОР та ДЮСШ після участі у відбіркових змаганнях. Від однієї ДЮСШ до змагань допускається одна команда. Командам СДЮШОР дозволяється заявляти другу команду. Спортсмени, що не увійшли до складу команд, допускаються до змагань в особистій першості за рішенням Федерації плавання. До змагань допускаються іноземні команди і спортсмени.

Склад команди - 8 спортсменів (4 дівчини, 4 юнака).

Кожен спортсмен для командного заліку має право стартувати у трьох номерах програми та естафетах. У кожному номері програми може бути заявлена необмежена кількість спортсменів. В естафетному плаванні кожна команда виставляє по одній естафеті на вид.
Змагання проводяться без попередніх запливів. На дистанціях 400 та 800 м вільним стилем найсильніші запливи проводяться першими. На інших дистанціях найсильніші запливи проводяться останніми. В естафетному плаванні комплектація запливів проводиться за підсумками зимового чемпіонату України серед юнаків у лютому 2012 року.

Для визначення першості серед команд ДЮСШ враховуються 18 кращих результатів спортсменів команди (9 результатів у дівчат і 9 - у юнаків) в індивідуальних номерах програми (при умові виконання в індивідуальних номерах програми ІІІ розряду) та естафетному плаванні за таблицею оцінки результатів у плаванні. Естафети оцінюються з коефіцієнтом 2.
ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ Початок змагань: 10.00