Німець Феттель – дворазовий чемпіон світу Формули-1

Німецький гонщик Себастьян Феттель з команди Red Bull виграв чемпіонат світу Формули-1 2011 року і став дворазовим чемпіоном Королівських гонок. Для дострокової перемоги у чемпіонаті-2011 німцю за 5 гонок потрібно було набрати одне очко і вже сьогодні на Гран-прі Японії Феттель приїхав на фініш третім, здобувши блискучу перемогу у чемпіонаті.

А перемогу у японській гонці здобув Дженсон Баттон з McLaren, який йде на другому місці у чемпіонаті. Другим фінішував Фернандо Алонсо з Ferrari.

Четвертим на фініш приїхав Марк Веббер, п’ятим – Льюїс Хемілтон, а шостим – легенда Формули-1 Міхаель Шумахер.

До фінішу сезону залишається чотири гонки, на яких розгорнеться запекла боротьба за титул віце-чемпіона. На друге місце претендують Дженсон Баттон (210 очок), Фернандо Алонсо (202), Марк Веббер (194) і Льюїс Хемілтон (178).

Наступна гонка відбудеться 16 жовтня у Південній Кореї.