Два «срібла» з «Діамантової Ліги»

Перший змагальний день п’ятого етапу легкоатлетичної серії «Діамантова Ліга», що проходить в Осло (Норвегія), приніс одразу дві нагороди українським спортсменам. Їх володарками стали Ольга Саладуха (потрійний стрибок) і Олеся Повх (біг на 100 м).
Лише в останньому стрибку переможниця попереднього етапу Ольга Саладуха поступилася чемпіонці світу кубинці Яргеліс Савіньє. Українка показала результат 14.71 см, в той час як суперниця стрибнула на 14, 81.
Наразі з 6-ма балами наша легкоатлетка посідає 2 сходинку загального заліку в жіночому потрійному стрибку.
У забігу на 100 метрівці, одразу дві українки – Марія Рємєнь та Олеся Повх претендували на призові місця. Левову частку дистанції остання лідирувала, але перед фінішем вперед вийшла болгарка Івет Лалова, яка й стала чемпіонкою з часом 11,01 сек. Олеся посіла друге місце (11,14), Марія – четверте (11.18).