Вид спорту: плавання
Тип події: Державна
Місце проведення: Украина, Харьков

Опис

ЛІТНІЙ КУБОК УКРАЇНИ проводиться 5 - 8 травня у м. Харкові (басейн 50 м). День приїзду 4 травня.
Змагання літного Кубку України є кваліфікаційними для участі у Олімпійських іграх в Лондоні та відбірковими на чемпіонат Європи серед юніорів.

Змагання особисті. До змагань допускаються спортсмени, які відряджаються і заявляються Міністерством АР Крим, спортивними управліннями областей та міст Києва, Севастополя, спортивними товариствами. У змаганнях беруть участь команди і спортсмени іноземних країн.

Спортсмени, що виконали кваліфікаційні нормативи до Кубка (додаток №1), можуть брати участь без обмежень в номерах програми де вони виконали нормативи. Інші учасники та допущені спортсмени, в номерах програми, де вони не виконали кваліфікаційні нормативи, допускаються до змагань за рішенням Федерації плавання. Результати кваліфікаційних нормативів враховуються з 1 травня 2011.
Змагання проводяться з попередніми і фінальними запливами, крім дистанцій 800, 1500 м, які проводяться без попередніх запливів та комплектуються згідно з рейтингом результатів за 2011 - 2012 роки. У вечірній частині програми на дистанціях 800 та 1500 м вільним стилем проводиться один найсильнішій заплив. У кожному номері програми проводиться один фінальний заплив.