Зимовий чемпіонат України серед юнацьких команд ДЮСШ

Вид спорту: плавання
Тип події: Державна
Місце проведення: Украина, Севастополь

Опис

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАЦЬКИХ КОМАНД ДЮСШ проводиться 13–15 березня у м. Севастополі (басейн 50 м). День приїзду 12 березня.

Змагання особисто-командні. До змагань допускаються дівчата 1998-99 і юнаки 1996-97 років народження у складі збірних команд ДЮСШ, які відряджаються і заявляються Міністерством АР Крим, спортивними управліннями областей та міст Києва, Севастополя, центральними радами ФСТ, СДЮШОР та ДЮСШ після участі у відбіркових змаганнях. Від однієї ДЮСШ до змагань допускається одна команда юнаків і дівчат. Командам СДЮШОР дозволяється заявляти другі команди. Спортсмени, які не увійшли до складу команд, допускаються до змагань в особистій першості за рішенням Федерації плавання. До змагань допускаються іноземні команди і спортсмени.

Склад команди - 4 спортсмена (4 дівчини або 4 юнаки).
Для командного заліку кожний учасник має право стартувати в 3-х індивідуальних номерах програми та естафетах. У кожному номері програми може бути заявлена необмежена кількість спортсменів.
Змагання проводяться без попередніх запливів. На дистанціях 400 та 800 м вільним стилем найсильніші запливи проводяться першими. На інших дистанціях найсильніші запливи проводяться останніми. В естафетному плаванні кожна команда виставляє по одній естафеті на вид.
В естафетному плаванні комплектація запливів проводиться за підсумками роботи серед ДЮСШ за 2011 рік.
Для визначення командної першості враховуються 10 кращих результатів спортсменів команди в індивідуальних номерах програми (при умові виконання в індивідуальних номерах програми ІІ розряду) та естафетному плаванні за таблицею оцінки результатів у плаванні. Естафети оцінюються з коефіцієнтом 2.

На зимовому чемпіонаті України серед юнацьких команд ДЮСШ НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:
команди ДЮСШ, що посіли I місця окремо серед дівчат та юнаків, – дипломами та призами;
команди ДЮСШ, що посіли II і III місця окремо серед дівчат та юнаків, – дипломами та вимпелами;
спортсмени, що посіли I, II, III місця в індивідуальних номерах програми та естафетному плаванні, – дипломами та медалями;
спортсмени, що посіли I місця в індивідуальних номерах програми, - призами.