Зимовий чемпіонат України серед юнаків. Дів. - 2000Юн. - 1998

Вид спорту: плавання
Тип події: За замовчуванням
Місце проведення: Украина, Евпатория

Опис

ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ проводиться 17 – 19 лютого у м. Євпаторії ( басейн 25 м ). День приїзду 16 лютого.

Змагання особисто-командні. Проводяться для дівчат 2000 та юнаків 1998 років народження і молодші.

У змаганнях беруть участь команди ДЮСШ, що заявлені та відряджаються Міністерством АР Крим, обласними спортивними управліннями, управліннями міст Києва та Севастополя, центральними радами ФСТ, СДЮШОР та ДЮСШ після участі у відбіркових змаганнях. Від однієї ДЮСШ до змагань допускається одна команда. Командам СДЮШОР дозволяється заявляти другу команду. Спортсмени, що не увійшли до складу команд, допускаються до змагань в особистій першості за рішенням Федерації плавання. До змагань допускаються іноземні команди і спортсмени.

Склад команди - 8 спортсменів (4 дівчини, 4 юнаки).

Змагання проводяться за багатоборною системою. Особиста першість у багатоборстві визначається за сумою очок, набраних спортсменом на трьох дистанціях (100 і 200 м одним способом на вибір та 200 м комплексним плаванням - обов’язково, або 200 і 400 м вільним стилем та 200 м комплексним плаванням - обов’язково), за таблицею оцінки результатів у плаванні (при умові виконання в індивідуальних номерах програми Ш розряду). У випадку неучасті або дискваліфікації на одній з дистанцій, особисте місце спортсмена у багатоборстві не визначається.

Для командного заліку кожному спортсмену очки нараховуються за один вид багатоборства. В естафетному плаванні кожна команда виставляє по одній естафеті на вид. В змішаній естафеті беруть участь 2 дівчини та 2 юнаки у довільному порядку.

Змагання проводяться без попередніх запливів. На дистанціях 200 м комплексним плаванням, 200 та 400 м вільним стилем найсильніші запливи проводяться першими. На інших дистанціях найсильніші запливи проводяться останніми. Комплектація запливів естафетного плавання проводиться за підсумками роботи серед ДЮСШ за 2011 рік.

Для визначення першості серед команд ДЮСШ враховуються результати 6 – ти кращих спортсменів команди (3-х дівчат та 3-х юнаків), за сумою очок, набраних у багатоборстві та естафетному плаванні. Естафети оцінюються з коефіцієнтом 2. Естафета 4х50 м комбінована-змішана оцінюється за дистанцією 50 м на спині, жінки.

На зимовому чемпіонаті України серед юнаків НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:
команди ДЮСШ, що посіли I, II та III місця серед команд, – дипломами та призами;
спортсмени, що посіли I, II, III місця в індивідуальних номерах програми, естафетному плаванні та загальному багатоборстві (серед дівчат та юнаків), – дипломами та медалями;
спортсмени, що посіли I місця в індивідуальних номерах програми та I, II і III місця у загальному багатоборстві (серед дівчат та юнаків окремо), - призами.